Divízia REALITY

Vyhľadávanie
V ponuke je 10 nehnuteľností.
Obchodný prípad č. 6240640066
makler

Bc. Richard VASIL

Maklér
richard.vasil-ZVNC-kugu.sk
+421 917 022 686
449 000,00 €

5 - IZBOVÝ DOM , KOŠICE - MYSLAVA, POZEMOK 1 150 m2

ul. Povrazová, Košice-Myslava

Popis inzerátu:

Snívate o bývaní v tichom a kľudnom prostredí a zároveň na skok od centra mesta?  Tak máme tu pre Vás na predaj 5-izbový 2-podlažný rodinný dom s podpivničením situovaný v Košiciach – mestská časť Myslava s úžitkovou plochou 378 m2, so zastavanou plochou 204 m2 , obytnou plochou 170 m2  a s pozemkom o výmere 1 150 m2.

  

Použitý materiál pri výstavbe: dom je postavený z tehál (hrúbka 40 cm) , strecha je pokrytá pálenou škridlou, plastové okná so žalúziami, omietky, liatinové radiátory, plynový kotol.

Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 1996  a v roku 2018  prebehli na dome rekonštrukčné práce - nové fasádne omietky, plastové okná, nové rozvody vody, bola zrekonštruovaná kúpeľňa a wc s podlahovým kúrením.

Dispozícia RD:

 

Podzemné podlažie (PP) – podpivničenie – nachádza sa tam sauna, toaleta, sprcha, oddychový kút, posilňovňa, práčovňa, kuchynka, špajzová miestnosť a pod celou terasou je miestnosť na odkladanie záhradného náradia.

 

1.Nadzemné podlažie (NP): nachádza sa garáž s bránou na diaľkové ovládanie, otvorená hala s krbom, kuchyňa prepojená s jedálňou, obývacou izbou s krbom a s východom na terasu. Terasa s vonkajším krbom je otočená na západnú stranu a umožňuje krásny výhľad do celej záhrady.  Pri kuchyni je veľká špajza a na chodbe samostatné WC. 

 

2.Nadzemné podlažie (NP):  z galérie je vstup do 3 samostatných izieb, do veľkej kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom a veľký šatník. Z každej izby je východ na loggiu.

 

 Vykurovanie: ústredné zdroj tepla je plynový kotol aj s ohrevom teplej vody,

 

 Inžinierske siete: plyn, elektrina 230V, 400V, obecný vodovod, kanalizácia, kopaná studňa 28m

 

RD je postavený na upravenom a kompletne oplotenom pozemku, na ktorom sa nachádza záhradný domček na náradie, skleník s umelou závlahou. Umelá závlaha je aj na záhrade a na terasovej výsadbe. V zadnej časti za domom sa nachádza záhrada, posedenie a rodiace ovocné stromy (čerešňa, jablko, hruška, orech..).

K domu prináleží prístrešok pre auto.

 

Možnosť parkovania na ulici pred domom.

 

Lokalita:  výborná dostupnosť do všetkých častí mesta aj mimo mesta, kompletná občianska vybavenosť v pešom dosahu, neďaleko je škôlka, škola, detské ihriská, zeleň, potraviny, MHD, lekár, pošta....

 

 Predaj RD je podmienený kúpou inej nehnuteľnosti.

 List vlastníctva je bez tiarch.

 

Energetický certifikát nebol predložený.

 

Možnosť financovania aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie KuGU Partners ?

-neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti

-bezplatný právny servis je samozrejmosťou

-zmluvy autorizované advokátom

-zabezpečíme vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie

-hradíme poplatok za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra,

-hradíme poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách

-hradíme správne poplatky za výpis z listu vlastníctva

-ponúkame BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO – kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA!

 

Cenová kalkulácia: - Predajná cena vrátane sprostredkovateľskej provízie - 449.000,- Eur