Divízia REALITY

Vyhľadávanie
V ponuke je 19 nehnuteľností.
Inzerát č. 2243420001
makler

František KUŠNÍR

Člen predstavenstva
frantisek.kusnir-ZVNC-kugu.sk
0948 787 424
110 000,00 €

Jazdecký areál v prekrásnom prostredí Horného Zemplína

ul. Boženy Němcovej, Vranov nad Topľou

Popis inzerátu:

Ponúkame na predaj jazdecký areál vo veľmi priaznivej lokalite mesta Vranov nad Topľou. Je situovaný na okraji mesta, avšak iba 10 minút chôdze od centra. Ponúka nerušené športové a rekreačné využitie. V súčasnosti sú ponúkané služby ako: ustajnenie koní, jazdecký výcvik pre deti aj dospelých, parkúrové jazdenie, hipoterapia, vychádzky v okolí. V areáli je novovybudovaná jazdecká stajňa s 21 boxami s automatickými napájačkami, sedlovňou a vonkajšou jazdiarňou s pieskom s odvodneným podložím. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická a plynová prípojka. Súčasťou nehnuteľnosti je aj administratívna budova a dielňa, ktorá je momentálne využívaná ako sklad sena a potravy. Sú to staršie objekty vhodné na rekonštrukciu.
Rozloha areálu v súkromnom vlastníctve je 2939 m2, a v prenájme s dlhodobým trvaním 23540 m2. Veľká betónová plocha na parkovanie aj väčších vozidiel.
V budúcnosti sa rátalo s rozšírením využitia areálu na relaxačno-oddychovú zónu s vybudovaním budovy so squashovými ihriskami, badmintonovým ihriskom, ubytovaním penziónového typu, konferenčnou sálou a reštauráciou. Pre tento účel sú vypracované predbežné projekty.
Cenová kalkulácia: 110 000 € vrátane DPH
Pri vážnom záujme možná dohoda. VIDEO prehliadka: https://youtube.com/watch?v=fSb4IPkOx-M