KuGu Reality

Vyhľadávanie
V ponuke je 34 nehnuteľností.

Maklér mesiaca

3/2018
Bc. Daša KOVAĽOVÁ
Bc. Daša KOVAĽOVÁ
0903 111 877
Ponuka Makléra

Junior manažér

Referencie

Pridaj referenciu

Náš tím

František KUŠNÍR
František KUŠNÍR

Člen predstavenstva

ID: 64 84 87
frantisek.kusnir-ZVNC-kugu.sk
0948 787 424

V krátkosti o mne:

Steve Jobs: „Ľahnúť si večer do postele s pocitom, že sme urobili niečo výnimočné, to je to na čom záleží.“

Po skončení strednej školy som začal fungovať ako obchodný zástupca v jednej nemenovanej spoločnosti. Rok 2009 sa pre mňa osobne stal zlomovým. Vzdal som sa FIXU a začal som fungovať ako SZČO vo finančnom sektore. V roku 2015 som svoj obzor rozšíril aj o realitný sektor. Finančný a realitný sektor majú k sebe veľmi blízko. Ako? 90% klientov potrebuje pri kúpe nehnuteľnosti použiť zdroje banky. Banka potrebuje mať nehnuteľnosť poistenú. Každý, ktorému záleží na tom, aby úver bol krytý potrebuje poistenie. Jedno nadväzuje na to druhé.... Dnes pôsobím na pozícii, kde mám zodpovednosť za TÍM ľudí. Som presvedčený, že ČESTNOSŤ a PRAVDA  je základom k spoločne budovanej dôvere medzi ľuďmi. Mať v sebe POKORU, byť VĎAČNÝ, chcieť na sebe PRACOVAŤ, neustále sa ZDOKONAĽOVAŤ, mať svoje CIELE, .... je predpokladom k dosiahnutiu ÚSPECHU.

Mgr. Stanislava MAZÁKOVÁ
Mgr. Stanislava MAZÁKOVÁ

Obchodný asistent

ID: 16 25 67
stanislava.mazakova-ZVNC-kugu.sk
0905 396 334

V krátkosti o mne:

Moje meno je Stanka a ako obchodný asistent každodenne vykonávam rôzne dielčie a podporné činnosti pre správne fungovanie firmy, avšak najlepšie danú prácu vystihuje nižšie spomenutý výrok:

„Dokonalosť sa dosahuje maličkosťami, ale Dokonalosť nie je maličkosť.“

Peter IHNÁT
Peter IHNÁT

Senior manažér

ID: 62 83 10
peter.ihnat-ZVNC-kugu.sk
0903 774 889

V krátkosti o mne:

Realitám som sa začal venovať v roku 2006. Práca s nehnuteľnosťami je veľmi zaujímavá, náročná a niekedy aj komplikovaná, preto je to lepšie nechať na odborníka. Mojou prioritou je spokojnosť klientov pri predaji a kúpe vašej nehnuteľnosti.

Bc. Daša KOVAĽOVÁ
Bc. Daša KOVAĽOVÁ

Junior manažér

ID: 22 43 42
dasa.kovalova-ZVNC-kugu.sk
0903 111 877

V krátkosti o mne:

Som realitnou maklérkou, ktorú práca nesmierne baví. Každú nehnuteľnosť, ktorú predávam považujem za moje „dieťa“ a robím v maximálnej miere všetko preto, aby predaj prebehol v čo možno najkratšom čase a k plnej spokojnosti predávajúceho aj kupujúceho. Svojim klientom v realitách ponúkam ešte čosi navyše. Z mojej skúsenosti viem, že prvý dojem predáva. Preto nepodceňujem kvalitnú prípravu nehnuteľnosti na predaj. Malými zmenami dokážem vykúzliť z obyčajného priestoru atraktívny byt či dom, preto príprava nehnuteľnosti na predaj „Homestaging“ sa pri mojich zákazkách stáva súčasťou procesu predaja.

Adrián ŠKRAB
Adrián ŠKRAB

Realitný maklér

ID: 58 53 88
adrian.skrab-ZVNC-kugu.sk
0911 185 264

V krátkosti o mne:

Som realitný maklér a táto práca ma veľmi baví. Robím s realitami už 18 rokov skôr ako investor a robím svoju prácu tak, aby som každému klientovi kvalitne pomohol v sprostredkovaní pekného bývania,  či už kúpou alebo  prenájmom a to, v čo najkratšom čase. Som spokojný so svojou prácou vtedy, keď je spokojný klient, ktorý mi na konci úprimne poďakuje.

Ing. Branislav HORVÁT
Ing. Branislav HORVÁT

Junior manažér

ID: 48 19 34
branislav.horvat-ZVNC-kugu.sk
0905 785 951

V krátkosti o mne:

Som realitný maklér a finančný sprostredkovateľ,  je to poslanie, ktoré ma veľmi baví. Robím svoju prácu tak aby som každému klientovi pomohol splniť mu jeho sen o bývaní,  kvalitne a v čo najkratšom čase. Keď je spokojný klient, som spokojný aj ja. Svojim klientom v realitách ponúkam ešte čosi navyše, ako finančný sprostredkovateľ s niekoľko ročnými skúsenosťami im viem pomôcť aj pri vybavovaní financovania kúpy nehnuteľnosti za najvýhodnejších podmienok pre klienta.

Pavol MACKANIČ
Pavol MACKANIČ

Realitný maklér

ID: 66 93 79
pavol.mackanic-ZVNC-kugu.sk
0911 205 292

V krátkosti o mne:

Jozef GUTEK
Jozef GUTEK

Realitný maklér

ID: 39 78 00
jozef.gutek-ZVNC-kugu.sk
0944 160 192

V krátkosti o mne:

Som realitný maklér, pretože práca s nehnuteľnosťami ma baví a zaujíma. Rád pomáham ľuďom nájsť si ten správny domov, to správne miesto na život alebo aspoň určitú časť života, podľa ich požiadaviek a čo najviac im splniť ich sen. Najlepším ocenením je spokojnosť klienta.

Ing. Tomáš SLIVKA
Ing. Tomáš SLIVKA

Senior manažér

ID: 24 67 51
tomas.slivka-ZVNC-kugu.sk
0907 296 427

V krátkosti o mne:

Realitný maklér je práca, ktorá ma napĺňa. Venujem jej, čo najviac času a snažím sa ju robiť s precíznosťou a svedomito. Považujem za dôležité zamerať sa najmä na požiadavky klientov a vyhovieť im v každom smere a za každých okolností. Pozitívna spätná väzba od klientov je to, čo ma ako realitného makléra posúva vpred a je to najviac, čo môžem od nich dostať. Úspešný obchod znamená spokojnosť všetkých zúčastnených a to je cieľom každého makléra vrátane mňa.

Zuzana REPOVÁ
Zuzana REPOVÁ

Realitný maklér

ID: 83 29 22
zuzana.repova-ZVNC-kugu.sk
0948 110 468

V krátkosti o mne:

Ing. Marián DUŠENKA
Ing. Marián DUŠENKA

Realitný maklér

ID: 36 53 60
marian.dusenka-ZVNC-kugu.sk
0907 955 905

V krátkosti o mne:

Základným kameňom môjho života je úprimnosť a profesionalita. Ak sa skutočne chcete dozvedieť aký som, neviem si pre Vás predstaviť nič lepšie, ako osobné poznanie pri vzájomnom stretnutí.