Divízia REALITY

Vyhľadávanie
V ponuke je 23 nehnuteľností.

Náš tím

Michal "RealityTata" GULA
Michal

Predseda predstavenstva

ID: 17 15 13
michal.gula-ZVNC-kugu.sk
0905 799 650

V krátkosti o mne:

František KUŠNÍR
František KUŠNÍR

Člen predstavenstva

ID: 33 32 33
frantisek.kusnir-ZVNC-kugu.sk
+421 948 787 424

V krátkosti o mne:

Steve Jobs: „Ľahnúť si večer do postele s pocitom, že sme urobili niečo výnimočné, to je to na čom záleží.“

Po skončení strednej školy som začal fungovať ako obchodný zástupca v jednej nemenovanej spoločnosti. Rok 2009 sa pre mňa osobne stal zlomovým. Vzdal som sa FIXU a začal som fungovať ako SZČO vo finančnom sektore. V roku 2015 som svoj obzor rozšíril aj o realitný sektor. Finančný a realitný sektor majú k sebe veľmi blízko. Ako? 90% klientov potrebuje pri kúpe nehnuteľnosti použiť zdroje banky. Banka potrebuje mať nehnuteľnosť poistenú. Každý, ktorému záleží na tom, aby úver bol krytý potrebuje poistenie. Jedno nadväzuje na to druhé.... Dnes pôsobím na pozícii, kde mám zodpovednosť za TÍM ľudí. Som presvedčený, že ČESTNOSŤ a PRAVDA  je základom k spoločne budovanej dôvere medzi ľuďmi. Mať v sebe POKORU, byť VĎAČNÝ, chcieť na sebe PRACOVAŤ, neustále sa ZDOKONAĽOVAŤ, mať svoje CIELE, .... je predpokladom k dosiahnutiu ÚSPECHU.

Peter IHNÁT
Peter IHNÁT

Maklér

ID: 62 83 10
peter.ihnat-ZVNC-kugu.sk
+421 903 774 889

V krátkosti o mne:

Realitám som sa začal venovať v roku 2006. Práca s nehnuteľnosťami je veľmi zaujímavá, náročná a niekedy aj komplikovaná, preto je to lepšie nechať na odborníka. Mojou prioritou je spokojnosť klientov pri predaji a kúpe vašej nehnuteľnosti.

Ing. Branislav HORVÁT
Ing. Branislav HORVÁT

Maklér

ID: 48 19 34
branislav.horvat-ZVNC-kugu.sk
0905 785 951

V krátkosti o mne:

Som realitný maklér a finančný sprostredkovateľ,  je to poslanie, ktoré ma veľmi baví. Robím svoju prácu tak aby som každému klientovi pomohol splniť mu jeho sen o bývaní,  kvalitne a v čo najkratšom čase. Keď je spokojný klient, som spokojný aj ja. Svojim klientom v realitách ponúkam ešte čosi navyše, ako finančný sprostredkovateľ s niekoľko ročnými skúsenosťami im viem pomôcť aj pri vybavovaní financovania kúpy nehnuteľnosti za najvýhodnejších podmienok pre klienta.

Jozef GUTEK
Jozef GUTEK

Maklér

ID: 39 78 00
jozef.gutek-ZVNC-kugu.sk
+421 944 160 192

V krátkosti o mne:

Som realitný maklér, pretože práca s nehnuteľnosťami ma baví a zaujíma. Rád pomáham ľuďom nájsť si ten správny domov, to správne miesto na život alebo aspoň určitú časť života, podľa ich požiadaviek a čo najviac im splniť ich sen. Najlepším ocenením je spokojnosť klienta.

Ing. Marián DUŠENKA
Ing. Marián DUŠENKA

Maklér

ID: 36 53 60
marian.dusenka-ZVNC-kugu.sk
+421 907 955 905

V krátkosti o mne:

Základným kameňom môjho života je úprimnosť a profesionalita. Ak sa skutočne chcete dozvedieť aký som, neviem si pre Vás predstaviť nič lepšie, ako osobné poznanie pri vzájomnom stretnutí.

Róbert ZUBER
Róbert ZUBER

Maklér

ID: 87 42 62
robert.zuber-ZVNC-kugu.sk
+421 915 324 369

V krátkosti o mne:

Top 10 vecí, ktoré je potrebné urobiť, ak chcete predať, prenajať, kúpiť akúkoľvek nehnuteľnosť:
Číslo 1, Zavolajte mi. 
O ďalších 9 sa postarám :-)
PS: Skvelého makléra poznáš po mene. 
Bc. Richard VASIL
Bc. Richard VASIL

Maklér

ID: 62 40 64
richard.vasil-ZVNC-kugu.sk
+421 917 022 686

V krátkosti o mne:

Počas svojho doterajšieho života som vyskúšal niekoľko pracovných pozícií, ale až keď som si pričuchol k realitám ako takým, vtedy som si uvedomil, že to je presne to čo som v živote hľadal a konečne našiel prácu, ktorá ma napĺňa vo všetkých smeroch.

Táto práca je veľmi náročná -  preto je dôležité na sebe neustále pracovať a vzdelávať sa.

Pri každom jednom realitnom obchode kladiem dôraz na profesionalitu, ľudskosť, rešpekt, priamosť, čestnosť a spoločný cieľ.

Na Slovensku je mnoho „realitných kancelárií“ a „realitných maklérov“, ktorý túto oblasť značne poškodzujú a preto je práca realitného makléra spájaná s nedôverou a strachom z podvodu.

Mojim cieľom je ukázať ľuďom, ako to má správne vyzerať a fungovať pre obe zúčastnené strany. Po úspešnom skončení obchodného prípadu nie je nič krajšie, ako spokojný klienti, ktorý Vás hrdo a bez zaváhania odporúčajú ďalším svojim známym.

Adrián ŠKRAB
Adrián ŠKRAB

Maklér

ID: 58 53 88
adrian.skrab-ZVNC-kugu.sk
0911 185 264

V krátkosti o mne:

Som realitný maklér a táto práca ma veľmi baví. Robím s realitami už 18 rokov skôr ako investor a robím svoju prácu tak, aby som každému klientovi kvalitne pomohol v sprostredkovaní pekného bývania,  či už kúpou alebo  prenájmom a to, v čo najkratšom čase. Som spokojný so svojou prácou vtedy, keď je spokojný klient, ktorý mi na konci úprimne poďakuje.