Vyhľadávanie
V ponuke je 4 nehnuteľností.

HOME STAGING

 
Ako sa hovorí, prvý dojem máte šancu urobiť len raz!
 
Čo je teda HOME STAGING? 
 
Poďme trochu do histórie, ako to všetko vzniklo. V roku 1972 p. Barb SCHWARZ prišla s novým termínom "STAGING". Pani SCHWARZ pracovala v realitách ako realitný maklér. Tento koncept vznikol vďaka klientovi, ktorý prišiel za p. SCHWARZ s tým, že by chcel upraviť NEHNUTEĽNOSŤ k predaju. Táto služba sa postupne rozšírila a stála sa veľmi populárnou v USA a častiach Západnej Európy (Veľká Británia, Španielsko, a pod.). Do Českej republiky sa to dostalo vďaka p. Jitke KOBZOVEJ v roku 2010. Chvíľa na to to začalo byť známe na Slovensku.
 
Home staging sa zaoberá prípravou nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom. Jednoducho napísané - profesionálna úprava nehnuteľnosti tak, aby urobila čo najlepší dojem pre potencionálnych kupujúcich alebo nájomcov. Úlohou Home Stagingu nie je skryť chyby predmetnej nehnuteľnosti. Jeho úlohou je vyzdvihnuť podstatu predmetnej nehnuteľnosti. To čo potencionalnému klientovi pohladí jeho dušu. 
Tento druh predaja využívajú najmä profesionálne REALITNÉ kancelárie. Taktiež tento pojem je často skloňovaný u developerských firmách.
Cieľ je jasný! Predať/Prenajať predmetnú nehnuteľnosť v čo najrýchlejšom čase a za čo najlepšiu cenu. 
 
Čo je dôležité dodať na záver? Profesionálny Home staging môže robiť niekto kto má pre tento druh práce cítenie. Dokáže si predstaviť veci tam kde nie sú. 

KuGu Partners - Centrála

Francisciho 11, 080 01 Prešov
Tel.: +421 948 787 424                                   E-mail: reality.obchod-ZVNC-kugu.sk

Novinky